Platobná brána

Naša platobná brána je nezávislá od banky. Vďaka tomu môžete vďaka nášmu riešeniu prijímať platby vo viac ako 10 menách.

Platobná brána

Naša platobná brána je spoľahlivé a bezpečné riešenie pre správu vašich elektronických transakcií. Vďaka spolupráci s akvizičnými spoločnosťami vám poskytujeme riešenie, ktoré využívajú aj mnohé banky nie len na Slovensku. Vďaka tomu získate overené a bezpečné riešenie no s oveľa lepšími podmienkami. Naše riešenie využíva viac ako 5 000 klientov v 10 krajinách Strednej a Východnej Európy.

S inštaláciou platobnej brány si nemusíte robiť žiadne obavy. Inštalácia a preškolenie zamestnancov sú bezplatné a sú súčasťou objednávky platobnej brány. Rovnako vám pomôžeme aj s integráciou platobného riešenia na vašej webstránke pomocou nášho skúseného personálu a za pomoci návodov.

Otázku dôvery staviame na výberu tej najlepšej technológie a toho najlepšieho zabezpečenia, aby prijímanie platobných kariet bolo vždy bezproblémové, jednoduché a bezpečné.

+ Spoľahlivé a bezpečné riešenie pre vašich klientov

+ Nezávislé od banky

+ Možnosť prijímania platobných kariet vo viacerých menách (EUR, CZK, PLN, HUF, USD, GBP, atď.)

+ Poskytujeme dlhoročné skúsenosti s možnosťou prispôsobiť riešenie a podmienky na mieru

Dostávajte platby online cez odkaz

Bojujete s neuhradenými faktúrami? Posielate svoje faktúry elektronicky? Poskytnite svojím zákazníkom možnosť zaplatenia onlie prostredníctvom platobnej karty. Aj túto možnosť ponúka naša platobná brána.

Nárast tržieb

Skokový nárast dokončených nákupov a tržieb vďaka nezávislej platobnej bráne. Možnosť úhrady faktúr cez online odkaz. Rýchlo a bezpečne.

Celosvetové možnosti

Prijímajte zahraničné platby z celého sveta. Či už eurá, doláre, české koruny, poľské zloté, maďarské forinty alebo mnohé ďalšie. Využite jedno riešenie na vašu celosvetovú expanziu.

Reporty a bezpečnosť

Stiahnite si zdarma reporty rozdelené podľa predajní, meny, obchodov, dátumu alebo podľa typov kariet. Vďaka najmodernejšiemu zabezpečeniu je minimálne riziko.

Bezpečnosť na prvom mieste

Naša platobná brána je prevádzkovaná na základe licencie pre poskytovanie platobných služieb udelenej Národnou bankou Slovenska podľa ustanovenia §2 ods. 1 písm. c) zákona o platobných službách č. ODB-8835-5/2012. Podlieha teda stanovenej kontrole a garancii Národnej banky Slovenska.

Využívame tie najmodernejšie formy zabezpečenia ako je 3D Secure, Verified by Visa a Mastercard SecureCode. Jendá sa o o medzinárodne štandardizovaný proces pre spracovanie platieb pomocou platobných kariet na internete. Zabezpečenie 3D Secure, Verified by Visa a Mastercard SecureCode garantujú, že citlivé dáta sa z platobných kariet nedostanú k nikomu inému než certifikovaným subjektom, čiže bankám a autorizačnému centru. Práve tak 3D Secure, Verified by Visa a Mastercard SecureCode zvyšujú bezpečnosť vašich platieb.

Prijímajte platby cez odkaz

Dajte svojim zákazníkom možnosť zaplatiť kartou, ak posielate faktúry elektronicky. Toto riešenie sa hodí aj pre hotely využívajúce zálohové platby vopred.

Opakujúce sa platby a správa mesačných poplatkov

Odbremeňte zákazníkov pravidelne sa opakujúcich platieb. Zákazník zadá číslo karty len raz a následne sa automaticky strháva z jeho karty poplatok každý mesiac alebo v inom zadanom intervale.

Integrácia zadarmo

U nás nie sú integračné poplatky. So všetkým vám pomôžu naše podrobné návody a naši odborníci.

Rozhranie aj pre smartphony a tablety – responzívne rozhranie

Naše platobné rozhranie sa prispôsobí aj pre používateľov inteligentných telefónov a tabletov.

Bezpečnosť na prvom mieste

Náš systém je zabezpečovaný najmodernejšími bezpečnostnými štandardmi ako sú 3D Secureerified by Visa a Mastercard SecureCode.

Online hlásenia a štatistiky – reporting

Spolu s naším riešením si môžete zdarma stiahnuť štatistiky podľa predajní, platenej meny, obchodov, dátumu a dokonca aj podľa typov platobných kariet.

Plugin k open source riešeniam zadarmo 

Pre Woocommerce, Presathosp, Opencart, Magento, Virtuemart, Drupal Commerce, Zencart

Prijímanie platieb vo viacerých menách

Rozširujte svoje podnikanie s jedným riešením. Prijímajte okrem eur aj české koruny, poľské zloté, maďarské forinty a ďalšie meny. (EUR, CZK, PLN, HUF, USD, GBP, atď.)

Neviažte sa na banku

Na naše riešenie nepotrebujete nový bankový účet. Peniaze vám pripíšeme na vami zvolený účet vedený v ktorejkoľvek banke na Slovensku.

Získajte individuálnu ponuku

Košík