Mobilná tlačiareň s licenciou

Sale!

168,00 129,00

Mobilná tlačiareň Print&Go pre VRP

Balenie obsahuje:

  • Tlačiareň
  • USB kábel
  • Adaptér
  • Vzorku termopapieru
  • Návod na použitie
  • Licenciu pre jedno zariadenie
Kategórie: Značka:

Malá a rýchla.

Šikovná tlačiareň Print&Go je síce malých rozmerov ale vydrží veľa. Je vyrobená z odolného plastu a jednoduchá na použitie. Pomocou Bluetooth sa pripojí k vášmu inteligentnému telefónu v priebehu sekundy a tak je vždy pripravená pre rýchlu tlač. Tlačiareň má vlastnú batériu vďaka ktorej nie ste obmedzovaný elektrickým zdrojom napájania. Batéria vydrží dni alebo aj týždeň bez nabíjania v závislosti od intenzity tlače. Skvelá pre podnikateľov, ktorí potrebujú jednoduchú a rýchlu tlačiareň alebo potrebujú byť mobilný.

Tlačiareň je schopná poňať väčšiu rolku papiera s priemerom 50mm, čo predstavuje návin papiera až 20 metrov. To je dostatočná kapacita pre dennodennú potrebu. Rolku s termopapierom preto je treba menej často meniť.

Pomocou aplikácie Bločkomatje možné túto tlačiareň použiť pre Virtuálnu registračnú pokladnicu.

Tlačiareň prichádza s doživotnou licenciou. Tlačiareň môžete využiť aj pre viac zariadení/IČO súčasne. Stačí si dokúpiť na ďalšie zariadenie ďalšiu licenciu.

Licenciu si viete zakúpiť v obchode alebo priamo z aplikácie na našom licenčnom serveri – licencie.blockomat.sk. Na výber je niekoľko licencií a tak si vyberie každý podľa svojej potreby.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Mobilná tlačiareň s licenciou”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.